x

Kadın İhaneti Affeder mi?

Son Güncelleme 06 Aralık 2021

1

Kadınlar çok duygusal bir yapıya sahiptir. Kadın ya da erkek ilişkilerde hiç kimse ihaneti hak etmez. Erkekler kadınlara göre daha az duygusaldır. Çoğunlukla tek eşli kalamazlar ve bağlanma sorunu yaşarlar. Hatta çoğu erkek bağlanma korkusu nedeniyle evlilikten korkar. Erkeğin aldatması için bir neden olması ya da ilişkide sorun yaşanması gerekmez genelde.

Erkek sadece bir gece hayatında renk olsun diye farklı bir kadınla beraber olup sabahında o kadını da unutabilir. Kadınlar çok duygusal bir yapıya sahiptir. Yapısı ve yaradılışı gereği tek eşlidir kadın. Sevdiği erkeğe sadakatle bağlıdır. Fakat bir erkek aynı anda birden çok kadını da sevebilir. Sorunsuz ve yolunda giden bir evlilikleri de olsa aldatabilir bir erkek.

Çoğu erkeğin tercihi tek gecelik ilişkilerdir. Ancak hiçbir kadın erkeğini paylaşmaz. Paylaşmamalıdır da. Aldatmanın her türlüsü kötüdür bir kadın için ve eğer aldatıldığını anlarsa işte o andan itibaren ilişkide güven biter yerini şüphe alır. Hiçbir kadın aldatmayı kolay kolay affetmez. Çünkü aldatıldıktan sonra telefonu meşgul ise, eve geç geliyorsa her anlamda şüphe kemirir içini. Çoğu evlilik de bu yüzden yıkılır.

Kural şudur; bir kere aldatan eğer affederseniz her zaman aldatır ve bunu alışkanlık haline getirir. Eşinizin sizi başka bir kadınla aldattığını bilmek çok acı ve gurur kırıcıdır. Yüzüne baktığınızda her an yaptıkları aklınıza gelir. Eğer bir de ekonomik özgürlüğü varsa ve ailesi arkasındaysa hiçbir kadın affedici olmaz aldatmada.

Benzer Makaleler

Makale için yapılan yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Mail Adresiniz(Yayınlanmaz)

Yorumunuz