x

Çöp Adam 15. Bölüm 22 Mart 2023 Full İzle

Çöp Adam 15. Bölüm 22 Mart 2023 Full İzle

Son Güncelleme 15 March 2023

0

Star ekranlarında her hafta yayınlanan Çöp Adam dizisi 15. Son bölümle izleyicisiyle buluştu. dizisinin son bölümünü izleyenler Çöp Adam 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? öğrenmek isteyerek "Çöp Adam 15. bölüm fragmanı izle" şeklindeki araştırmalarını sürdürüyor.

Çok küçük yaşta hayatla mücadele etmeye başlayan Tamer’i giriştiği ekmek kavgasından çok aile sorunları yormuş, Tamer bütün bu zor şartları oyun haline getirerek, içindeki çocuğu korumayı başarmıştır.

Anne ve babası tarafından yetiştirme yurduna bırakılmış, kız kardeşi Meryem’le birlikte orada büyümüşlerdir. Tamer şimdi evli ve bir çocuk babasıdır.Tasarladığı bilgisayar oyunu büyük sükse uyandırınca Amerikalı dev bir şirket Tamer’in şirketine ortak olur. Bir anda büyük servet sahibi olan Tamer, ilk iş olarak ailesini yeniden bir çatı altında toplamak üzere boğazda bir yalı alır. Yalıya yerleşen annesi Aysel ve babası Bülent’in keyiflerine diyecek yoktur ama geçen acı günlerin telafisi Tamer için çok zor olacaktır. Tamer’in kurmaya çalıştığı dengeler, Peri’yle karşılaştığı anda alt üst olur. En yakınından aldığı darbenin şiddetiyle hayattan vazgeçme noktasına gelen Peri, bir anda kendini Tamer’in gizli dünyasında bulur.

OYUNCULAR: Engin Altan Düzyatan, Elçin Sangu, Sedef Avcı, Füsun Demirel.

Benzer Makaleler

Makale için yapılan yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Yorumunuz