x

Bekar Kadınlar Neden Evli Erkek Tercih Ediyor?

Son Güncelleme 06 Aralık 2021

2

Günümüzde bekar kadınlar artık evli erkekleri tercih ediyor. Onlar için bağlanma sorunu yaratmayacak, belli bir gelir ve kariyer sahibi, evli olduğu için sürekli arayıp üzerinde baskı kuramayacak erkekler çok daha cazip geliyor. Kadınlar zoru sever ve evli erkekler elde edilmesi daha zor olduğu için bekar kadınların ilgisini daha çok çekiyor.

Kendilerini erkeğin eşine karşı tercih edilmiş olma duygusu daha çok tatmin ediyor. Evdeki kadın yerine kendilerini tercih etmiş olması gururlarını okşuyor. Bu tarz ilişkiler genelde geleceği olmayan ilişkilerdir . Evli olan erkeğin bir de çocukları varsa ilişkinin sonu hüsranla bitiyor çünkü eninde sonunda erkek sorumluluğunun farkına varıp eşine ve çocuklarına geri dönüyor.

Kaçamak yaşanan ilişki ilk etapta heyecan verse de zamanla evli erkek bundan da sıkılabiliyor. Evli erkekler cinsel anlamda daha tecrübeli olduğu için de tercih edilebiliyor. Bu tarz erkeklere beraber olan kadın sanki evdeki eşi hiçbir anlamda onu tatmin etmiyor ve bu yüzden kendisi tercih ediliyor düşüncesiyle kendilerini üstün görüyorlar.

Genelde kendilerinden daha genç olan bu kadınlarda erkekler de hala genç olduklarını ispat etmiş oluyor.  Ayrıca sevililerine sürekli evdeki eşlerinden dert yanıp bir nevi stres atıyorlar. Eğer erkek bu ikinci kadına zaman içinde aşık olursa eşinden boşanıp onunla evlenmek de isteyebiliyor. Fakat farkında olmadıkları şey bu heyecanın kaçamak bir ilişki olduğu için yaşandığıdır.

Benzer Makaleler

Makale için yapılan yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Mail Adresiniz(Yayınlanmaz)

Yorumunuz