Mor Karanfil
Bebeğime Ne Zaman Ayakkabı Giydirmeliyim? – Bebegime Ne Zaman Ayakkabi Giydirmeliyim

Bebeğime Ne Zaman Ayakkabı Giydirmeliyim?

Bebeğiniz ayakta durmaya ve eşyalara tutunarak yürümeye başladığı zaman bebeğinize ayakkabı giydirme zamanı gelmiş demektir. Yerde bulunan yabancı bazı cisimlere ve parmak aralarına acı veren çarpmaları önlemek için bu çarpmalara karşı bebeğinizi koruyabilecek özellikte bir ayakkabı seçmeniz gerekmektedir.

Bebeğiniz tek başına yürümeye karar verdiği zaman ise seçeceğiniz ayakkabı daha çok bebeğinize destek verebilecek çok daha iyi bir ayakkabı olmalıdır.   İşin özeti bebeğiniz yürümenin başında onu çarpmalara karşı koruyan, yürümeyi geliştirdiği zaman ise vücuduna destek olacak kaliteli bir ayakkabıya ihtiyacı vardır.

Unutmayın sevgili hanımlar bebeğiniz keşif işlemleri yaptığı için asla yerinde durmayacak ve oradan oraya kendini atacaktır. Bu yüzden sizde bebeğiniz için seçtiğiniz ayakkabıları çok dikkatli seçmeli ve kaliteden kesinlikle ödün vermemelisiniz.

Ayla Çelebi

Sakarya Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirdim. Yüksek lisansımı Sağlık üzerine yapmaktayım size burada doğru ve anlaşılır bilgiler aktarmaktayım

Yorum Yap